Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-1
Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-2
Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-3
Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-4
Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-1Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-2Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-3Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren) - image-4

Lot 792 D

Herman de Vries - V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren)

Auktion 1135 - Übersicht Köln
01.06.2019, 14:00 - Zeitgenössische Kunst
Schätzpreis: 6.000 € - 8.000 €

Herman de Vries

V 73 - 196 S (random puntraster tekening in drie kleuren)
1973

Tusche auf Karton. 73 x 102 cm. Rückseitig signiert und betitelt 'V 73 - 196 S herman de vries random puntraster tekening in drie kleuren' sowie mehrfach mit Adressstempel des Künstlers. - Mit leichten Altersspuren.

Provenienz

Galerie Swart, Amsterdam; Privatsammlung, Brandenburg

Herman de Vries, toevalstekeningen, random objectivations 1970-1975, Kröller-Müller Museum, Otterlo, Amsterdam 2015, S.74

Amsterdam 1974 (Galerie Swart), Herman de Vries, grote lijn - en punt-raster tekeningen