Marlene Dumas - Being in love with a Ghost

Marlene Dumas - Being in love with a Ghost - image-1

Marlene Dumas

Being in love with a Ghost
1994

Tusche auf chamoisfarbenem Velin. 24,5 x 28 cm. signiert

Provenienz

Privatsammlung, Schweiz

Lot 595 R

Schätzpreis:
8.000 € - 10.000 €

8.925 €