Henri Michaux - Untitled

Henri Michaux

Untitled
Ca. 1978

India ink on card. 55.5 x 76.5 cm. Framed under glass. Monogrammed 'HM' (ligated).

Provenance

Sammlung ACEC, Charleroi

Lot 744 D

6.000 € - 8.000 €

6.100 €