Katrin Heichel - Mutilus II

Katrin Heichel - Mutilus II - image-1

Katrin Heichel

Mutilus II
2005

Mixed media on canvas. 150 x 190 cm. Monogrammed, dated and titled verso.

Provenance

Galerie Frank Schlag & Cie, Essen

Lot 101 D

3.000 € - 4.000 €

1.240 €