Eduard Bargheer - Vegetation - image-1

Lot 579 Dα

Eduard Bargheer - Vegetation

Auction 859 - overview Köln
05.06.2004, 00:00 - Moderne Kunst
Estimate: 1.800 €
Result: 1.904 € (incl. premium)

Eduard Bargheer

Vegetation
1970

Aquarell 32 x 43,7 cm Unten rechts signiert