Ernst Wilhelm Nay - Farblitho 1964-1

Ernst Wilhelm Nay - Farblitho 1964-1 - image-1

Ernst Wilhelm Nay

Farblitho 1964-1
1964

Original-Farblithographie. signiert

Lot 785 R

3.000 €

3.332 €