Rudolf Bauer - Nude

Rudolf Bauer

Nude

gouache 51 x 16 cm - Mit geringfügigen Altersspuren.

Provenance

Formerly private collectin, Rhineland

Lot 19 D

4.000 € - 6.000 €

4.800 €