Sigmar Polke - Untitled

Sigmar Polke - Untitled - image-1

Sigmar Polke

Untitled
1968

Gouache und Bleistift.

Provenance

private collection, Germany

Lot 572 D

6.000 € - 7.000 €

13.200 €