Karl Otto Götz - Untitled

Karl Otto Götz - Untitled - image-1

Karl Otto Götz

Untitled
1957

x3 Gouache on paper. 28.6 x 22,3. K.O.Götz

Provenance

Rissa-Götz Collection (stamp verso)

Lot 585 D

3.000 € - 4.000 €

5.368 €