Friedrich Vordemberge - Orangenzweig - image-1

Lot 1023 Rα

Friedrich Vordemberge - Orangenzweig

Auction 847 - overview Köln
26.11.2003, 00:00 - Moderne u. Zeitgenössische Kunst
Estimate: 750 €
Result: 893 € (incl. premium)

Friedrich Vordemberge

Orangenzweig
1975

Aquarell signiert