Heinrich Siepmann - B 26 1997

Heinrich Siepmann - B 26 1997 - image-1

Heinrich Siepmann

B 26 1997
1997

Oil on canvas. 100 x 65 cm. Framed. Monogrammed and dated. Signed and titled verso.

Ullrich 1202

Provenance

Galerie Neher, Essen

Lot 198 D

1.500 € - 2.000 €

1.488 €