Ernst Wilhelm Nay - Farblitho 1964-3 - image-1

Lot 786 R

Ernst Wilhelm Nay - Farblitho 1964-3

Auction 897 - overview Köln
30.11.2006, 00:00 - Zeitgenössische Kunst
Estimate: 3.000 € - 3.500 €
Result: 3.451 € (incl. premium)

Ernst Wilhelm Nay

Farblitho 1964-3
1964

Original-Farblithographie. signiert