Joseph Beuys - DER MOTOR - image-1

Lot 649 R

Joseph Beuys - DER MOTOR

Auction 912 - overview Köln
29.11.2007, 00:00 - Zeitgenössische Kunst und Photographie
Estimate: 1.500 €
Result: 2.520 € (incl. premium)

Farboffset, gestempelt, auf Karton 69,5 x 97,5 cm, unter Glas gerahmt. Signiert und numeriert. Exemplar 220/230. Edition Vereniging voor het Museum van hedendaagse Kunst, Gent.
Schellmann 336