Anton Räderscheidt - Self-Portrait

Anton Räderscheidt

Self-Portrait
1928

oil on cardboard 74 x 49 cm Signiert und datiert

Provenance

Private collection, Rhineland

Lot 353 D

10.000 € - 12.000 €

12.000 €