Eduardo Chillida - Esku II - image-1

Lot 568 D

Eduardo Chillida - Esku II

Auction 897 - overview Köln
30.11.2006, 00:00 - Zeitgenössische Kunst
Estimate: 1.800 €
Result: 2.618 € (incl. premium)

Eduardo Chillida

Esku II
1971

Original-Radierung. signiert 6/50