Walter Dahn - I'm the hammer - you're the nail

Walter Dahn - I'm the hammer - you're the nail - image-1

Walter Dahn

I'm the hammer - you're the nail
1981

Öl auf Leinwand. 140 x 131 cm.

Provenienz

Privatsammlung, Deutschland

Lot 360 D

Schätzpreis:
5.000 € - 7.000 €

7.440 €